Podczas najbliższych dwóch edycji targów Maison&Objet w Paryżu Komet zaprezentuje swoją markę meblową My MODERN Home. Ta prestiżowa impreza, poświęcona dekoracjom, wzornictwu i lifestylowi odbędzie się w dniach 9-13 września 2021 roku i ponownie w dniach 21-25 stycznia 2022 roku.

My MODERN Home to kolekcje łączące design, praktyczność i użytkowość produktów w najlepszy możliwy sposób. Naszą obecną ofertę tworzy osiem kolekcji, które nieustannie rozwijamy. To już nie pierwszy raz, kiedy będziemy wystawcą tego niewątpliwego święta designu.

Należy zaznaczyć, że sytuacja związana z Covid-19 w żaden sposób nie ułatwia organizacji targów handlowych. Na ten temat wiele mógłby powiedzieć organizator targów Maison&Objet, który po raz kolejny był zmuszony do podjęcia ciężkiej decyzji o zmianie terminu wydarzenia. Pierwotnie zaplanowana impreza na wrzesień 2020, następnie kilkukrotnie przekładana, ostatecznie odbędzie się z rocznym opóźnieniem, we wrześniu 2021 roku.

Wyrażamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna na świecie ulegnie w końcu poprawie, co umożliwi nam wszystkim bezpieczne przemieszczanie się, nieograniczone spotkania, odpoczynek i pracę, a to wszystko przy zachowaniu zdrowia, które jest najważniejsze.