My Modern Home to wyraźne kontury, bezbłędny design i znakomita funkcjonalność.

Kolekcje mebli marki My MODERN Home cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko europejskich odbiorców. W obecnej ofercie posiadamy osiem kolekcji, z których każda jest wyjątkowa i które stale rozwijamy. Jeżeli szukasz stylowych produktów, ciekawych pomysłów, jesteś architektem, dekoratorem wnętrz lub zajmujesz się sprzedażą mebli, koniecznie zapoznaj się z naszymi możliwościami.

Kolekcje mebli

VgEES

Acan

Bend

Bend

Brick

Brick

Butler

Butler

Ferro

Ferro

FvBKU

Modulo

Radius

Radius

lAaFw

Space

cfVNm

Własny design

Tworzenie rozpoznawalnych produktów, które cieszą się uznaniem klientów daje nam największą satysfakcję. Nasze meble wyróżniają się prostotą kształtów oraz wyraźnie zaznaczonymi konturami. Są minimalistyczne, funkcjonalne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stylem zaliczają się do mebli skandynawskich, nowoczesnych. Istotne są jednak szczegóły, spośród których najważniejszym jest własny design.

vhHnj

Jakość bez kompromisu

Dokładamy wszelkich starań, by nasze meble sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To odpowiedzialna praca, zwłaszcza, że do produkcji używamy także naturalnych i niepowtarzalnych komponentów (lite drewno). Produkując meble współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami oraz korzystamy z surowców najlepszych gatunków.

MTeUD

Możliwości wyboru

Każda z ośmiu naszych kolekcji posiada dopasowane opcje wykończenia produktów. Do pracy z produktami idealnie nadaje się oryginalny próbnik My MODERN Home, który zawiera: cztery gatunki litego drewna (dąb, orzech, buk i dąb barwiony), szesnaście wyselekcjonowanych kolorów stali, dwa kolory szkła oraz osiemnaście kolorów tkaniny tapicerskiej (wełna i aksamit). To stwarza duże możliwości wyboru.

Obejrzyj kolekcje zaprezentowane na ostatnich wystawach

Meble Polska 2020. Produkty.

Meble Polska 2020. Spotkania.

IMM Kolonia. Produkty.

IMM Kolonia. Spotkania.

Meble Polska 2019. Produkty.

Meble Polska 2019. Spotkania.

Maison Objet Paryż. Produkty.

Maison Objet Paryż. Spotkania.

Referencje

Rozpocznij współpracę

Zamów katalog i zacznijmy współpracę. Zaufali nam wiarygodni klienci.

katalogMMH