Oferujemy produkty, których nie może zabraknąć w żadnym dobrze zadbanym ogrodzie.

Nasze produkty marki Komet dostarczamy do wiodących europejskich hurtowni, centrów ogrodniczych, sklepów internetowych z asortymentem outdoorowym. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych (B2B). Jeżeli prowadzisz sprzedaż asortymentu małej architektury ogrodowej i dekoracji, to mamy Ci wiele do zaoferowania. Tworzymy oryginalne produkty i chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

LXXeT

Asortyment

WDOMe

Pawilony ogrodowe

gjqcT

Stoły i krzesła

WCmPO

Pergole

vSdYn

Podpory do roślin

jrOIY

Płotki ogrodowe

jPKET

Kwietniki

NZQTp

Dekoracje

SYoEs

Konewki i pojemniki

SyEBR

Karmniki

RsmeV

Lampiony

SjYaJ

Stojaki i haki

AYoDb

Paleniska i koksowniki

FZryq

Praktyczne produkty

Tworzenie produktów, które cieszą się uznaniem klientów jest dla nas najlepszą motywacją. We wdrażaniu nowości pomagają nam nasi klienci i partnerzy, którzy często posiadają wspaniale zagospodarowaną przestrzeń outdoorową i poszukują ciekawych rozwiązań. Projektując produkty dbamy o walory estetyczne, jak również o ich praktyczność.

uOzuo

Wysoka jakość

Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem produktów, uwzględniając zmieniające się trendy i oczekiwania naszych klientów. Starannie selekcjonujemy materiały, których używamy w procesie produkcji. Wykonaliśmy już ponad jedenaście tysięcy różnych modeli produktów, co doskonale oddaje skalę naszego doświadczenia. Przed wysyłką zamówienia każdy produkt jest przez nas sprawdzany.

kMpvl

Atrakcyjna oferta

Podejmując z nami współpracę uzyskasz dostęp do wyselekcjonowanego asortymentu produktów, który zawarliśmy w 90-stronicowym katalogu. Każdy produkt będziesz mógł zamówić w co najmniej kilku wariantach wykończenia: surowy, malowany proszkowo (wybór spośród 12 proponowanych kolorów), ocynkowany ogniowo lub galwanicznie, a także korodowany. Nasz współpraca da Ci dodatkowe możliwości.

Wykończenie produktów

zWItn

Surowa stal

nJGCe

Malowanie proszkowe

ZvqIc

Ocynk

GWjUF

Korozja

Referencje

Rozpocznij współpracę

Zamów katalog i zacznijmy współpracę. Zaufali nam wiarygodni klienci.

Katalog2022