Tym razem podczas targów Meble Polska 2022 i Home Decor 2022 byliśmy obecni w innej formie, niż zazwyczaj. Wraz z firmą Alwes Collections współtworzyliśmy strefę relaksu, w centrum hali targowej nr 5.

Dzięki temu uczestnicy mogli komfortowo wypocząć lub też odbyć spotkanie biznesowe z swoimi partnerami w doskonałej scenerii mebli My Modern Home.

My Modern Home to nasza marka mebli do wnętrz.

Meble wykonujemy z litego, naturalnego drewna (dąb, orzech, dąb barwiony) i stali malowanej proszkowo (14 kolorów w salonowej ofercie, w tym 6 kolorów premium). Wybrane modele zawierają blaty wykonane z marmuru, granitu, szkła i płyt warstwowych. Elementy miękkie dostępne są w tkaninach bouclé, emoji, persempra, wełna, aksamit, hamilton lub w naturalnym wełnianym filcu. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły wszystkich opcji.

W sprzedaży dostępnych jest osiem kolekcji: Acan, Bend, Brick, Butler, Ferro, Modulo, Radius i Space. Zdjęcia kolekcji dostępne są również na stronie komet.pl, przejdź tutaj.

W skład asortymentu marki wchodzą:  stoliki kawowe i pomocnicze, pufy, regały, lustra, wieszaki, ławki, lampy, sofy, stoły i krzesła, szafki RTV, kwietniki.

Aktualne katalog My Modern Home wersji online jest dostępny tutaj.

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych My Modern Home:

Facebook: mymodernhome.eu

Instagram: mymodernhome.pl

 

Więcej informacji znaduje się na stronie internetowej marki: mymodernhome.eu