Pierwotnie zaplanowane na luty, a następnie przeniesione na maj 2021 targi Meble Polska odbędą się w tym roku w innej formie, niż zwykle.

Zarząd Grupy MTP poinformował, że z uwagi na niepewne prognozy rozwoju sytuacji epidemicznej w najbliższych miesiącach, Targi Meble Polska 2021 odbędą się w terminie od 25 do 28 maja 2021 roku wyłącznie w formie elektronicznej. Jednocześnie Zarząd planuje zorganizowanie stacjonarnej ekspozycji jesienią bieżącego roku.

Komet zamierza promować swoją markę meblową My MODERN Home w obu tych wydarzeniach, uczestnicząc jako wystawca w majowej wersji online, jak i jesiennej wersji stacjonarnej. Wyrażamy nadzieję, że te plany będą mogły być planowo i bezpiecznie zrealizowane.

Już od roku Covid-19 paraliżuje całą branżę wystawienniczo-targową. Terminy nawet najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych na świecie były wielokrotnie przekładane, co wymusza na zainteresowanych nieustanne śledzenie pojawiających się nowych informacji i dostosowanie się do zmian.

Wierzymy, że globalna sytuacja związana z Covid-19 będzie ulegała stopniowej poprawie, choćby na tyle, że umożliwi nam wszystkim relatywnie bezpieczną egzystencję i w miarę normalne, nieograniczone funkcjonowanie.