Polityka Prywatności dotyczy zasad korzystania z serwisu www.komet.pl, który w dalszej części nazywany jest Serwisem.  Przedstawiamy Ci sposób funkcjonowania Serwisu w odniesieniu do danych osobowych jego użytkowników.

Operatorem Serwisu i administratorem danych osobowych jest Komet Sp. z o.o., ul. Dworcowa 6, 62-035 Runowo.

Jako administrator Serwisu dokładamy wszelkich starań, by dane pozyskane za jego pośrednictwem były przetwarzane w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa oraz by zapewnić ich bezpieczeństwo i poufność. Jeśli korzystasz z Serwisu, oznacza to, że akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności.

JAKIE DANE ZBIERAMY?

DANE Z FORMULARZY

Gdy kontaktujesz się z nami za pośrednictwem formularzy umieszczonych w Serwisie, przekazujesz nam dobrowolnie następujące dane:

UŻYCIE DANYCH Z FORMULARZY

Dane te wykorzystujemy w następujących celach:

Może się jednak zdarzyć tak, że z uwagi na specyfikę Twojego zapytania lub prośby, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć, będziemy musieli poprosić Cię o przekazanie nam dodatkowych danych lub uzupełnienie informacji niezbędnych do realizacji Twoich oczekiwań.

PRZETWARZANIE DANYCH

LOGI SERWERA

Odwiedzając nasz Serwis automatycznie zapisują się tzw. logi systemowe. Są to anonimowe informacje, które dotyczą takich informacji jak: czas wizyty, rodzaj przeglądarki internetowej, adres IP, informacji o błędach (jeśli powstaną) itd. Standardowo logi serwera są przechowywane przez czas nieokreślony. Wykorzystujemy je do celów administracyjnych, w tym do poprawy funkcjonowania Serwisu.

UDOSTĘPNIANIE DANYCH

Dane mogą podlegać udostępnieniu upoważnionym podmiotom na podstawie przepisów prawa oraz zewnętrznym podmiotom związanym z Komet umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie podmioty, którym w trakcie naszej współpracy powierzamy przetwarzanie danych osobowych, zapewniają odpowiednie sposoby zabezpieczenia danych oraz gwarantują ich pełne bezpieczeństwo.

Odbiorcami Twoich danych mogą być:

PRZEKIEROWANIA

W naszym Serwisie znajdują się osadzone filmiki, które podchodzą z serwisu Youtube. Zamieszczamy je po to, by ułatwić Ci dostęp do większej ilości zasobów na nasz temat. Oglądając te treści wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies firmy Google LLC. Informujemy, że osadzone filmiki zawierają odnośniki i linki przekierowujące, które po kliknięciu przekierowują użytkowników do serwisu Youtube.

TWOJE PRAWA

W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych przysługują Ci następujące prawa:

Jeżeli uważasz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

KONTAKT Z NAMI

Do kontaktu w sprawach dotyczących Polityki Prywatności i przetwarzania danych osobowych jest wyznaczony adres e-mail: rodo@komet.pl.

Możesz się z nami również skontaktować korespondencyjnie, pisząc na adres: Komet Sp. z o.o., ul. Dworcowa 6, 62-035 Runowo, Polska.

AKTUALIZACJE I ZMIANY

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji i wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Obowiązująca Polityka Prywatności jest dostępna na tej podstronie Serwisu. W związku z tym zachęcamy do regularnego śledzenia jej treści.