Realizujemy zlecenia produkcyjne. W naszej stolarni wykonujemy blaty z drewna oraz produkty ze sklejki i płyt.

Stolarnia Komet specjalizuje się w wykonaniu produktów z naturalnego drewna (klejonka: dąb, orzech, jesion, olcha) oraz ze sklejki i płyt. Nasza oferta jest skierowana zwłaszcza do firm z branży meblowej, w tym projektantów i architektów.

Standardowe gatunki drewna

Dąb

Orzech

Jesion

Olcha

Blaty z naturalnego drewna

W naszej stolarni produkujemy blaty meblowe z litych lameli. Deski po obcięciu sortujemy, a następnie kleimy na szerokości. Do zabezpieczenia powierzchni blatów stosujemy sprawdzone lakiery lub ekologiczne oleje, które wnikają w drewno. Dzięki temu blaty są przyjemne w dotyku. U nas zaopatrzysz się w blaty meblowe klasy A/AB z przeznaczeniem do kuchni, salonów, biur, restauracji i hoteli lub zamówisz gotowe meble.

Produkcja mebli

Wykonujemy drewniane i metalowo-drewniane produkty, takie jak: stoły, krzesła, ławy, szafki RTV, stoliki, taborety, hokery, komody, biurka, regały, ramy, lampy, półki, stojaki i wieszaki. W procesie produkcji łączymy drewno, metal i szkło, również z innymi materiałami. Skutecznie współpracujemy z architektami, projektantami, odbiorcami B2B. Produkujemy meble na podstawie powierzonych projektów lub pomagamy w projektowaniu i wdrażaniu mebli.

Usługi stolarskie

Świadczymy wybrane usługi stolarskie, takie jak: cięcie drewna, desek, płyt, frezowanie CNC, szlifowanie, polerowanie. Drewno łączymy z innymi materiałami, zwłaszcza z metalem i szkłem, które mogą być zamówione w naszym przedsiębiorstwie lub dostarczone przez Ciebie. Uzbrajamy produkty oraz przygotowujemy je do wysyłki. Obsługujemy wyłącznie klientów biznesowych, dążąc do stałej, partnerskiej współpracy.

Referencje

Rozpocznij współpracę

Zleć nam produkcję, wykonanie usługi lub zacznijmy od rozmowy.